Rahaasjad

Marko astub ligi ja lausub: "Mul on isal oma firma. Sellel ei lähe väga hästi hetkel." Ning lahkub minu seltskonnast.

Tänapäeva noored

Õpilane ei ütle enam, et see oli kerge ülesanne. Nüüd ta ütleb: "iisi ääs ehv"

Nõel heinakuhjas

Mõtlesin, et tutvustan noorematele sugulastele enda liikumismängude kontot. Mina:" Tsau Karl, kas sul tiktok on?" Karl:" Ma ei kasuta sellist saasta!"

Maris 1. klass

Pikali maas, suusad jalas ning teatab valjuhäälselt: "Ma vihkan suusatamist!" Astun ligi, juhendan. Õpilane suudab ise püsti tõusta ning teavitab mind oma järgmisest seisukohast: "Ma ei taha enam kehalises käia. Ma olin ennem klassi parim, enam ei ole." 5 minutit hiljem... "Varsti hakkab vaheaeg. Pean vist laskma emal suusad osta....

Omad vitsad peksavad

Kas mäletad Martinit, kes käis teises klassis? Eile liikumistunnis: "Mina enam ei jaksa!" Tuletasin talle meelde, miks ta sporti teeb, mille peale õpilane ütles: "Ah õigus jah, pekki küll" ja pingutas edasi.

Spordiring

Mängin lastega koos pesapalli. Ei ulatu pallini ja mänguvahend jääb püüdmata. Seda märkab 3-nda klassi Juhan. Kutt astub ligi ja lausub: "Noh Siimukene, ei saanud palli kätte vä?"

Lemmikõpsid 300 palun

Kerli: "Õpetaja, kas sa jääd ka õhtul diskole?" Mina: "Kahjuks mitte." 3 sekundit hiljem koridoris: "JESSSSS"

Trussikud läksid kaduma

Ats istub nukralt garderoobis kapi ees, justkui otsiks midagi. Astun lähemale ja uurin, mis poisil mureks? Selgub, et aluspüksid on kadunud. Pakun välja, et otsime üles! Selle peale lööb Ats käega ja ütleb: " Ah las olla, olidki juba vanad trussikud."

Tujud mitte tunded

Piret:" Sa oled parim õpetaja, kehaline on üldse parim tund!" Minut hiljem kui Piret ei saa kullimängus kedagi kätte: "Kehaline on kõige halvem tund. Sa oled halb õpetaja!"