Koolitusprogramm „Liikumispausid“ pakub tugevamat tervist kontoritöötajatele.  

Meil on hea meel teatada uuest koolitusprogrammist, mille abil soovime kontoritöötajate tervist ja üldist heaolu edendada. Elu tänapäeval on läinud sama kiireks kui vormel-1. Keeruline on säilitada tervislikku ja aktiivset elustiili.

Pikaajaline istumine, ekraanide vaatamine ja vähene füüsiline aktiivsus võivad avaldada kahjulikku mõju meie tervisele, põhjustades mitmesuguseid probleeme, nagu halb rüht, seljavalu, kaalutõus ja energiataseme langus.

Eesmärk on seada regulaarsed liikumispausid tööpäeva sisse, mis on istuva eluviisi puhul ülimalt oluline. Jagame praktilisi näpunäiteid, mille läbi on ettevõttel võimalik panustada oma töötajate heaollu ning sellega parandada töö produktiivsust ja efektiivsust.

Koolitusi pakume kõikjal üle Eesti. Tuleme Teie kontorisse, leiame rendiruumi väljaspool kontorit või kohtume veebikoolitusel- igal juhul oleme valmis koos Teiega astuma need sammud tervislikuma eluviisi poole.

Kutsu meid enda ettevõttesse külla!

Koolitus koosneb viiest osast, kus iga osa on pikkus on 15 min. Osa koosneb 10 min loengust, millele järgneb 5 min aktiivset tegevust.

 

Liikumismängudega muudame ettevõtted aktiivsemaks

Tänaseks on üle Eesti liitunud Liikumismängude kogukonnaga juba mitmeid suuremaid ning väiksemaid koole – ja neid tuleb juurdegi, sest liikumine ning kehaline aktiivsus hoiab meid tervena ja meele rõõmsana. Terves kehas terve vaim!

Roman Minlibajev
Siim on tabanud liikmismängude propageerimisega naelapea pihta. Liikumismängud ühendavad mängulisuses, füüsilise aktiivsuse ja lõbu ning õpetavad noortele alternatiivseid valikud oma vaba aja sisustamiseks. Positiivsete liikumisharjumuste kujundamiseks igati väärt ettevõtmine. Edu!
Roman Minlibajev
Personaaltreener
Juhan Tomingas
Aitäh Siim! Ma kasutan laste trennides väga tihti sinu liikumismänge
Juhan Tomingas
Saalihoki treener ja liikumisõpetaja
Marika Kivistik
Täna oli uut ja head ja positiivset emotsiooni. Viskasid nalja, aga tõsised asjad said räägitud. Ja tõesti- ma ei tea mis, aga Sinus oli mingi võluvägi- õpilased olid kohe nagu ühel lainel Sinuga. Edu ja tegusid! Oled väga äge! Selliste hetkede pärast tasubki teha õpetajatööd. Oli asjalik päev, eriti meile!
Marika Kivistik
Holstre kooli õppejuht
Elis Vain
Siim on ehe näide sellest, milline võiks olla üks äge kehalise kasvatuse õpetaja! Uuendusmeelne, lõbus, aktiivne, mänguline! Selline, "vana" ja "üksluine" pole üldse tema teema! Värskeid ideid lendab uksest aknast, mida lastega realiseerida ja leiab aega, et neid ka teistega jagada! Vaadake videoid - lapsed lausa rõkkavad rõõmust seal tunnis!
Elis Vain
lapsevanem

Meie partnerid

image 5
image 4 (1)
image 6
image 11