Kui liikumismängud koolimajja jõudsid, olid tunnid juba alanud.

Tere tulemast koolitusele, mis on loodud traditsioonilise klassiruumi muutmiseks! Maailmas, mis on täis tehnoloogiat ja kiireid elustiile, on oluline tagada, et meie lapsed mitte ainult ei omastaks teadmisi, vaid ka kaasaksid oma kehad ja vaimu õppimisse.

Minu nimi on Siim Tõnisson. Olen liikumisõpetaja Lodijärve koolis. Laste liikuma panemisega olen võtnud sama kindla sihi nagu Erki Nool Sydney olümpiaks valmistudes. Olen suhelnud lastega, uurinud maa alt ja maa pealt, õppinud ja katsetanud – ning sellest kõigest inspireerituna on tekkinud ettevõtmine nimega Liikumismängud.

Innovaatilised
õppemeetodid

Avasta loovaid viise liikumise integreerimiseks ainetundides ilma akadeemilise sisu ohverdamiseta. Liikumismängud, mis sobivad ainetundi ning aitavad kinnistada tunnis õpitut.

Liikumismängudega muudame lapsed aktiivsemaks

Tänaseks on üle Eesti liitunud Liikumismängude kogukonnaga juba mitmeid suuremaid ning väiksemaid koole – ja neid tuleb juurdegi, sest liikumine ning kehaline aktiivsus hoiab meid tervena ja meele rõõmsana. Terves kehas terve vaim!

Liikumismängud kaart
Roman Minlibajev
Siim on tabanud liikmismängude propageerimisega naelapea pihta. Liikumismängud ühendavad mängulisuses, füüsilise aktiivsuse ja lõbu ning õpetavad noortele alternatiivseid valikud oma vaba aja sisustamiseks. Positiivsete liikumisharjumuste kujundamiseks igati väärt ettevõtmine. Edu!
Roman Minlibajev
Personaaltreener
Juhan Tomingas
Aitäh Siim! Ma kasutan laste trennides väga tihti sinu liikumismänge
Juhan Tomingas
Saalihoki treener ja liikumisõpetaja
Marika Kivistik
Täna oli uut ja head ja positiivset emotsiooni. Viskasid nalja, aga tõsised asjad said räägitud. Ja tõesti- ma ei tea mis, aga Sinus oli mingi võluvägi- õpilased olid kohe nagu ühel lainel Sinuga. Edu ja tegusid! Oled väga äge! Selliste hetkede pärast tasubki teha õpetajatööd. Oli asjalik päev, eriti meile!
Marika Kivistik
Holstre kooli õppejuht
Elis Vain
Siim on ehe näide sellest, milline võiks olla üks äge kehalise kasvatuse õpetaja! Uuendusmeelne, lõbus, aktiivne, mänguline! Selline, "vana" ja "üksluine" pole üldse tema teema! Värskeid ideid lendab uksest aknast, mida lastega realiseerida ja leiab aega, et neid ka teistega jagada! Vaadake videoid - lapsed lausa rõkkavad rõõmust seal tunnis!
Elis Vain
lapsevanem

Meie partnerid

image 5
image 4 (1)
image 6
image 11