Esimene ei läinud aia taha. Läks väga hästi!

Algus

Tsau kallid õpetajad, lapsevanemad ja kõik teised toredad inimesed, kes on sattunud minu blogi lugema. Esimene on alati eriline. Idee liikumismängude kodulehest hakkas idanema detsembri lõpus 2022. Suhtlesin tuttavatega ning viisin ennast kurssi, mida või keda mul kodulehe jaoks vaja on. Ise arvasin, et üks tüüp teeb kõik ära, aga tuli välja, et iga sammu jaoks on vaja eraldi inimest. Kujudus, valitakse värvid, pannakse infokildude asetus veebilehel paika ning siis tuleb keegi jumal teab mitmes seal jadas ja paneb selle kõik lõpuks tööle. Umbes nagu vormeli meeskond rehvivahetuse ajal. Aitäh nõu ja jõuga abiks olemast Kadri, Berta, Uku, Claus, Riho, Rein, Marek ja Keidy. Olen tulemusega väga rahul. Selle blogi mõte on jagada ühe õpetaja hingeelu ja läbielamisi sel kooliteel. Otse, ja ausalt nagu lapsed, kes ei karda kunagi oma arvamust välja öelda. 

Hommikuterevisioon

Mees, kes mu peale teledebüüti üles korjas, väärib eraldi lõiku. Tema nimi on Marek ning ta töötab nagu Hunt Kriimsilm. Päris lõpuni ei saa ta vist ise ka aru, kus ta töötab. Mina tean niipalju, et ta on Yesspordis toimetamas ning saan kinnitada seda, et selle mehe kreatiivsus on ulme. Kui sa arvasid, et tead inimesi, kel mõte lendab. Siis tutvu Marekiga. Ta on nagu inimchatGPT. Piisab midagi mainida, kui juba asjad juhtuvad. Kindlasti teeme tulevikus veel väga palju lahedaid projekte.

Vaheaeg

Hetkel on õpetajatel käimas vaheaeg. Oma töölisi armastav õppejuht laseb neil tavaliselt puhata. Ja siis on need segased. Need õppejuhid, kes ei taha ise puhata. Nemad teevad õpetajate vaheaja veel mahukamaks kui tava nädalatel. Minu õppejuht on see esimene. Ma saan enda patareid vaheajal täis laadida ja täielikult keskenduda lähedastele ja nautida liikumist. Tead, see on nii hea tunne kui mõni päev saad nii ka elada, et teed asju siis kui sina tahad ja teed täpselt seda, mida sina tahad. Selline tunne nagu oleks taasiseseisvunud. Täna ma käisin näiteks pumptrackil rulaga sõitmas, mängisin elukaaslasega võrkpalli ja aitasin vennal oksi põletada ja hoovi koristada. See viimane lause kõlas muidugi samamoodi nagu ma oleks viiendas klassis ja pean kirjutama referaadi teemal “Minu vaheaeg.” Kuskil 13km liikumist päeva peale kokku. Ahjaa, ma tulin paariks päevaks maale vanemate külla. Viimati sattusin siia siis, kui lumi oli veel maas.

Uued projektid

Maikuus on liikumismängudel tulemas kaks lahedat projekti koos liikumisaasta ja liikuma kutsuva kooliga. Hoidke silm peal liikumismängude sotsiaalmeedial.
Pange hullu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga